piątek, 2 marca 2012

Wózek dla Olivierka

 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! 


MAMY WÓZEK!!!!:))))))))))
(tzn. będziemy mieć jak do nas przyjdzie paczką.Jutro rano zamawiamy ,płacimy ,wyślą go do Babci Basi i Babcia Basia do Nas do Londynu.)


 W końcu będę mogła spać spokojnie . :)
Od kilku tygodni -baaa nawet miesięcy w głowie miałam  pytanie " jakie wózek wybrać Olivierkowi" ???!!!
Przeglądałam ,przebierałam,oglądałam i tak w kółko....  Aż w końcu szlak mnie zaczął trafiać,bo tyle tych wózków,firm że człowiek głupieje i nie wie który wybrać, wybierając ten NAJLEPSZY dla swojego dziecka!


Po wczorajszym nocnym przeglądzie  stron internetowych z wózkami i z pomocą Ukochanej Cioci Alex (mamy Tosi)  pojazd dla mojego Synka został wybrany! :))) 
Rano miałam jeszcze troszkę wątpliwości- bo jak wiecie ile matek tyle opinii. :/ Każdy ma różne zdania.... 
Poczekałam do wieczora aż Mój Damian wróci z pracy, żeby pokazać mu wózek i zobaczyć co On na to powie. :) Tatusio wózek zaakceptował więc z wielką ulgą  mogę powiedzieć MAMY WÓZEK!!! :)))


Wybór padł na ESPIRO ATLANTIC 3w1  w kolorze OCEAN/niebieski . ;)
Bardzo mi się podoba  pod każdym względem. :) Mam nadzieję,że i mojemu Synkowi się będzie podobał i będzie mu wygodnie wozić w nim dupcię . :D !
Cieszę się,że mamy  już to z głowy bo spędzało mi to sen z powiek..... A jakby nie patrzeć tydzień za tygodniem ucieka! Porodówka coraz bliżej . :P  Więc wszystko musi być gotowe niebawem. 
Łóżeczko też znalazłam na tej samej stronce co wózek i w dobrej cenie,ale po konsultacji z moim Damianem stwierdziliśmy,że łóżeczko kupimy tutaj w Londynie - bo łóżeczko jest ciężkie więc z wysyłką wyniesie nas tak samo jak byśmy tutaj kupili.:) I dałam Tatusiowi pełne pole do popisu z wybraniem łóżeczka zobaczymy jak mu to pójdzie. :)
Zakupiłam również już materac do łóżeczka kokosowo-gryczany , z tego co się dowiedziałam jest bardzo dobry. :)Do tego dokupiłam 2 prześcieradła z froty + gumka -więc cacunio.!:)


Czyli podsumowując MAMY JUŻ WSZYSTKO dla Naszego Szkraba! :) Cieszę się ogromnie.....
A- przepraszam brakuję Nam karuzeli do łóżeczka. :P no ale to można kupić na ostatnią chwilę lub nawet jak się Oluś urodzi. ;)


Jutro sobota - mam zamiar zabrać się za pakowanie torby do szpitala dla siebie i dla Młodego. :) 
Zobaczymy co i jak z tego wyjdzie!
Buziak dla Ciotki Alex (za pomoc, bidulka  siedziała ze mną do chyba ponad 2 w nocy)  i Jej Tosiaczki :*:*!!
Inka..............................
2 komentarze:

  1. Dziękujemy za buziaki :) Olivierkowi na pewno będzie wygodnie w tym wózku :) Cieszę się już macie wszystko na powitanie nowego członka rodziny :D :) :* Tosia właśnie macha do monitora :D

    OdpowiedzUsuń
  2. A My dziękujemy za pomoc!!! :-* ;-)
    My machamy do Tosi i ślemy szłodkiego ciumka w nosek ;-*

    OdpowiedzUsuń